Take a fresh look at your lifestyle.

Challandes për të pamposhturin Murici: Është produkt i Guardiolas

Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes pas lojës ka folur edhe për numrin një të portës, Arijanet Murici, transmeton Gazeta Metro.

Challandes ka thënë se Murici është produkt i trajnerit të madh Pep Guardiola, ai di mirë të luaj me këmbët e tij dhe i përket futbollit modern.