Take a fresh look at your lifestyle.

Momenti kur dy tifozë hyjnë në fushë: Nuk harrojnë të bëjnë simbolin e krenarisë së shqiptarëve

Ka përfunduar ndeshja mes Kosovës dhe Danimarkës me rezultat 2-2. Golat për tanët i shënuan, Rrahmani dhe Celina.

Gjatë një ndërprerje në mesfushë disa minuta pa përfunduar ndeshja, dy tifozë tërhoqën vëmendje kur hynë në fushë.