Take a fresh look at your lifestyle.

Trajneri i Danimarkës i bie pishman: Nga Kosova morëm gola sa në krejt vitin e kaluar

Trajneri i Danimarkës tha se erdhi për t’u stërvitur në Kosovë, por ndeshja miqësore doli të jetë një stërvitje mjaftë e vështirë për ta, transmeton Gazeta Metro.

Pas ndeshjes trajneri i Danimarkës, Age Hareide pohoi se kjo ishte një ndeshje mjaft e vështirë dhe se nuk e kishte pritur një gjë të tillë.