Take a fresh look at your lifestyle.

Nora Istrefi paralajmron risi

Nora Istrefi ka paralajmruar se do të ketë shumë shpejt këngë të rë nga ajo.

Përmes rrjeteve sociale kongëtarja Nora Istrefi ka paralajmruar publikun dhe fansat e saj se do të ketë së shpejti një projekt të ri nga ajo. Nora përmes profilit të saj në Instagram ku hap sotrjen e saj me mbishkrimin “Soon” që në gjuhen shqipe do të thotë diçka e shpejt, na bënë me dije se shumë shpejt do të vijë me një klip të ri në vitin 2019.

/GazetaPremium