Take a fresh look at your lifestyle.

Modelja Ambrosio shkrin plazhin, shfaqet seksi në bikini (FOTO)

Supermodelja Alessandra Ambrosio duket të jetë gati për pranverë. Vajza e ballinës së Vogue ndan imazhe të reja për Instagram ku ajo duket e shkëlqyeshme si kurrë më parë në një rroba banje të bardhë.

Ylli 37-vjeçar, e cila ka dy fëmijë, kaloi një ditë në një plazh në Brazil ku ajo u lind dhe u rrit.

Sirena duket se është në formën më të mirë të jetës së saj. Kjo bombë – e cila modeloi për Victoria’s Secret për shumë vite – është e ngazëllyer për linjën GAL Floripa.