Take a fresh look at your lifestyle.

Vajza e themeluesit të Huawei përdor iPhone, iPad dhe MacBook

Bija e themeluesi të Huawei dhe shefja e financave të kompanisë Meng Wanzhou kur u arrestua në Kanada kishte me vete një MacBook 12-inç, një iPhone 7 Plus dhe një iPad Pro.

Huawei Matebook Pro X është mbase laptopi më i mirë Windows prodhuar ndonjëherë. Mbase ajo nuk e pëlqen Windows?

Megjithatë nuk është se nuk i pëlqejnë telefonët Huawei. Dokumentet në gjykatë treguan se ajo gjithashtu mbante me vete një Huawei Mate 20 RS Porsche Edition, një version luksoz i flagshipit.

Pse ka përdorur një iPhone 7 Plus? Mbase sepse në Amerikën e Veriut nuk i përdor dot me operatorët celularë.