Take a fresh look at your lifestyle.

Ekskluzive: Kryeministri Haradinaj udhëton në SHBA, i lëshohet viza

Kryeministri Ramush Haradinaj do të udhëtoj në SHBA, atij i është lëshuar viza amerikane, e cila i ishte refuzuar muaj më parë për shkak të takses, raporton Indeksonline.

Kryeministrit Ramush Haradinaj nesër udhëton për në SHBA, këtë për median Indeksonline.net e ka konfirmuar vet Kryeministri Haradinaj. Ai ka thënë, se nesër do të udhëtoj drejtë SHBA-së dhe se taksa nuk i ka dalur problem në këtë vizitë zyrtare.

Kujtojmë që taksa ishte problemi kryesor se pse Kryeministrit Haradinaj i ishte refuzuar viza pak muaj më herët.

/GazetaPremium