Take a fresh look at your lifestyle.

Parim Olluri zbulon sekretin: Agim Bahtiri i tha Ramushit hajde t’përqafi

Gazetari Prim Olluri zbulon një të vërtetë të ditës së koalicionit PAN.

Gazetari i medias Insajder në një debat në Televisionin T7 ka kritikuar VV-në që po bashkëpunon me Agim Bahtirin i cili aktualisht është Kryetari i Mitrovicës. Olluri ka thënë se në ditën kur është bërë koalicioni në mes PAN dhe AKR-së, moment të cilin zotri Olluri e ka përcjellur si gazetar, zotri Bahtiri i ka kërkuar përqafim Kryeministrit Haradinaj.

Tutje Olluri ka kritikuar VV-në duke thënë se nuk i kupton se si mendojnë, të bashkëpunojnë me një njëri të tillë, i cili është kumbara i koalicionit PANA.

/GazetaPremium