Take a fresh look at your lifestyle.

Mbretëresha e “fitness”-it tregon trupin

Jen Selter “ngacmoi” fansat e saj me dy foto ku pozonte me veshje palestre shumë seksi.


Modelja e fiksuar pas “fitness”-it ka 12,7 milionë ndjekës në Instagram dhe me foto të tilla me siguri që “ushtria” e fansave do të njohë vetëm rritje.

/GazetaPremium