Take a fresh look at your lifestyle.

Adrola Dushi: Sikur të isha edhe një herë maturante

Jeta e saj është e ndarë mes Shqipërisë dhe Amerikës, megjithëse kjo e fundit i ka ofruar më shumë mundësi punësimi, Adrola Dushit.

Kjo e fundit prej shumë vitesh punon në kontinentin e largët dhe po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft e bukur në një fustan të zi.

Kjo e fundit i ka kujtuar kohën e adoleshencës zeshkanes sonë dhe se do të

dëshironte që edhe njëherë të jetë maturante.

“Sikur të isha edhe një herë maturante sepse jam dashuruar me këto fustane”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale teksa merr poza në New York

/GazetaPremium