Take a fresh look at your lifestyle.

Ambasadori i Britanisë i shkon Bashës në zyrë

Në një kohë kur situata politike është shumë e ndezur në Shqipëri, ambasadori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman ka zhvilluar paraditen e kësaj të enjteje një takim me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Takimi i tyre ka qenë pa praninë e medieve por dyshohet se në fokus të diskutimit është situata politike.

Kujtojmë se situata politike në Shqipëri ka eskaluar, duke djegur shkollat fillore dhe të mesme, dhe duke marrur materialin zgjedhor nga KZAZ-të për t’i djegur më pas.

/GazetaPremium