Take a fresh look at your lifestyle.

Granit Xhaka pret të bëhet baba

Futbollisti Kosovar që mbron ngjyrat e Kombetarës së Zvicrës Granit Xhaka pret shumë shpejt të bëhet baba.

Pas disa viteve martesë, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita janë duke pritur që shumë shpejt të bëhen prindër, shkruan GazetaBlic.

Këtë lajm e ka bërë të ditur dyshja nëpërmjet disa fotove të publikuara në rrjetin social, Instagram.

Çifti së fundi kanë publikuar një foto ku shfaqen të dy duke e mbajtur barkun, derisa po duken shumë të lumtur.

/GazetaPremium