Take a fresh look at your lifestyle.

Arbana Osmani e lumtur në krahët e të dashurit: Komenti i Alketa Vejsiut nuk pritej

Një ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare, Arbana Osmani është duke shijuar dashurinë me regjisorin Eduard Grishaj, transmeton Gazeta Metro.

Arbana nuk ka shumë që është divorcuar nga ish-bashkëshorti, me të cilin kanë edhe një djalë.

Por krahas kësaj ajo duket se ka gjetur lumturinë në regjisorin e emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’.  Së fundmi ajo ka vizituar vendin ku i dashuri po realizon disa skena të filmit të tij të ri ‘Gjyshja’.

Koment i shkruar nga Alketa Vejsiu morri shumë vëmendje.

‘Shkëlqen kur je e lumtur dhe in love’, ia ka shkruar Vesiu. Por duke pasur parasysh faktin se i dashuri i saj është kogja romantik, ia ka shkruar një koment shumë emocionues për Arbanën.

‘E bukura Zanë e maleve’, ka qenë komenti i tij./gazetametro.net