Take a fresh look at your lifestyle.

Fiknete Bejta nga AAK-ja, po i mposht bindshëm femrat e PDK-së

Asamblesitja e AAK-së dhe njëherit anëtarja e kryesisë së kësaj partie Fiknete Bejta, në sondazhet e fundit në rrjete sociale ka dalur dukshëm më e votuar se konkurentet e saja nga PDK-ja.

Bjeta së fundi ka mposhtur edhe Safete Hadergjonajn nga PDK, me një përqindje të lartë. 86% kanë votuar për Fiknete Bejten nga AAK-ja, kurse vetëm 14% e kanë votuar Safete Hadergjonajn nga PDK.

Kujtojmë që Finkete Bejta është një Profesoreshë e degës së ekonomisë.

/GazetaPremium