Take a fresh look at your lifestyle.

Haradinaj tregon se është gati, për 1 orë 10km vrapim

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj njihet si një tip sportiv edhe që i pëlqen ta kaloj kohën në vende të gjelbëruara.

Gjatë ditës së sotshme, Ramush Haradinaj ka vrapuar në Parkun e Gërmisë, transmeton Indeksonline.

Ai postoi një fotografi duke vrapuar, dhe një tjetër ku tregon sa kilometra ka vrapuar.

“Mirëmëngjesi nga Parku i Gërmisë”, ka shkruar Haradinaj në postimin e tij.

Aty shihet se ish-kryeministri ka vrapuar 9.81 kilometra për 1 orë e 8 minuta, njofton Indeksonlin.net.

Statistika e Kryeministrit

/GazetaPremium