Take a fresh look at your lifestyle.

Vjosa e thellon tepër diferencë me të tjerët në sondazhet ndërkombëtare

Një sondazh ndërkombëtar i publikuar sot dhe i bërë nga Instituti Europian në Berlin, ka vendosur Vjosa Osmanin si të parën me 41%.

Kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për Kryeminister Vjosa Osmani, sipas një sondazhi të publikuar sot, është dukshëm para subjektit të dytë që është Vetvendosja e Albin Kurtit me 27%.

Ky sondazh është publikuar nga Instituti Europian në Berlin, të pakten kështu bëjnë të ditur faqet që bëjnë lobimin për zonjën Osmani.

Ky është sondazhi i shumë përfolur.

/GazetaPremium