Take a fresh look at your lifestyle.

Superliga e Kosovës: Ja duelet interesante që zhvillohen sot

Superliga e Kosovës në futboll vazhdon me ndeshjet interesante edhe sot.

Pas dy ndeshjeve që u zhvilluan dje, sot në program janë edhe tri takime.

Lideri, Gjilani ballafaqohet me Trepçën’89, Drita kërkon këndelljen ndaj Ferizajit, ndërsa Ballkani kërkon të mbetet në hap me liderët dhe përballë do ta ketë Dukagjinin nga Klina.

Të gjitha takimet fillojnë nga ora 14:00.

/GazetaPremium