Take a fresh look at your lifestyle.

I pa ndalshëm Rashica, në 8 e ndeshjet e para 6 gola dhe 2 asiste

Milot Rashica është thjesht i pa-ndalshëm në Bundesliga me ekipin e tij Werder Bremen.

Lojtari i Kombëtares së Kosovës Milot Rashica është thjeshtë i pa-ndalshëm, kjo pasi ai duket se po then çdo rekord të klubit ku po luan Werder Bremen,

Rashica në vetë 8 ndeshje të kampionatit gjerman ka realizuar 6 gola dhe 2 asistime, duke u bërë kështu një lider i ekipit të tij.

Kujtojmë që Rashica është njëri nga lojtarët kryesor të kombëtares tonë, dhe këtë e ka dëshmuar disa herë.

/GazetaPremium