Take a fresh look at your lifestyle.

Digjet një shtëpi në Rahovec

Një shtëpi e pabanuar djeget në rrethana të panjohura nga zjarri në Rahovec.

Policia thotë se shtëpia ishte pronë e një personi të komunitetit serb. Njësit relevante dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Shkaqet e zjarrit ende nuk dihen, ani pse dyshimet sipas policisë janë aksidentale.

/GazetaPremium