Take a fresh look at your lifestyle.

Christian Eriksen tek Interi për 17 milion!?

Lojtari i Tottenham Hotspur Christian Eriksen mund të kaloi shumë shpejt tek Interi për vetëm 17ml Euro.

Sipas, Goal.com, Inter dhe Tottenham kanë arritur marrëveshje dhe lojtari pritet që në ditët në vijim të zyrtarizoj kalimin e tij tek “zikaltërit”, për një shumë të përballueshme prej 17ml Euro.

Mesfushorit danez kontrata me Tottenham i përfundon në verë dhe trajneri i “xhelave” të Londrës Jose Mourinho nuk dëshiron që ta humb lojtarin me parametra zero.

/GazetaPremium